لیونل مسی غم دوری رونالدو را تحمل نمی کند!

لیونل مسی همچنان در دیدارهای ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید عملکرد خوبی ارائه نمی دهد.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی که بهترین گلزن تاریخ رقابت های ال کلاسیکو به شمار می اید، نزدیک به دو سال و از می سال ۲۰۱۸ در باز کردن دروازه رئال مادرید ناکام مانده و امشب نیز این اتفاق برای کاپیتان بارسلونا رخ نداد.

لیونل مسی یک بار در نیمه اول و در موقعیتی تقریبا تک به تک می توانست دروازه رئال مادرید را باز کند، اما واکنش فوق العاده تیبو کورتوا مانع رخ دادن این اتفاق شد. ستاره آرژانتینی بعد از به ثمر رسیدن گل اول رئال مادرید نیز در مقابل دروازه این تیم صاحب موقعیت شد، اما تعلل او باعث شد مارسلو و در ادامه رافائل واران دروازه تیم شان را نجات دهند تا یک شب تلخ دیگر برای لیونل مسی در مقابل رئال مادرید با پذیرش شکست ۰-۲، از دست دادن صدرنشینی و ناکامی در باز کردن دروازه حریف تمام شود.

لیونل مسی پیش از این ۱۵ بار در استادیوم برنابئو موفق به گلزنی شده و هت تریک و دبل نیز در کارنامه او به ثبت رسیده بود، اما امشب او در مقابل خط دفاعی مستحکم رئال مادرید ناکام ماند تا دقایق عدم گلزنی او به این تیم به حدود ۵۰۰ دقیقه برسد. عجیب اینجاست لیونل مسی پس از خروج کریستیانو رونالدو از رئال‌مادرید تاکنون موفق به گلزنی در ال‌کلاسیکو نشده است.

این در حالیست که با توجه به اینکه لیونل مسی هفته قبل چهار بار موفق شده بود دروازه ایبار را باز کند، هواداران بارسلونا امیدوار به درخشش او در بازی امشب بودند. خود لیونل مسی چندی قبل در مصاحبه با موندو دیپورتیوو اعتراف کرد بارسلونا با فرم فعلی در فصل جاری نمی تواند به موفقیت چندانی دست یابد و به نظر می رسد هواداران بارسا نیز با او هم عقیده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *