مهدی اصغری عظمی ، دبیر جدید کانون شعر و ادب دانشگاه علوم پزشکی تبریز

منبع خبر : خبرگزاری مفدا

1

مهدی اصغری عظمی با رای اعضای شورای مرکزی کانون شعر و ادب کانون شعر و ادب به عنوان دبیر جدید این کانون انتخاب شد.

به گزارش مفدا تبریز، کانون شعر و ادب جزو قدیمی ترین کانون های دانشجویی دانشگاه می باشد که در سال ۱۳۷۸ با عنوان کانون هنری تاسیس شد و بعدها زمینه فعالیت آن به صورت مشخص بیشتر به حوزه ادبی گرایش یافت.
این کانون با هدف کمک به رشد و شکوفایی استعدادهای ادبی دانشجویان و معرفی و بهره گیری از آن ها در زمینه های مختلف از جمله نویسندگی ، نشست های ادبی ، مسابقات و جشنواره های دانشگاهی ، کارگاه های آموزشی ، ارتباط فرهنگی و تاثیر ادبیات بر فضای اجتماعی دانشگاه و جامعه فعالیت می کند.
رضا رنجی دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دی ماه سال ۹۵ مسئولیت دبیری این کانون را برعهده داشت و اجرای طرح های متفاوت از جمله نمایشگاه کتاب کانون، آغاز مجدد جلسات ادبی شعر و نثر دانشگاه پس از توقف چندساله ، برگزاری جشنواره بزرگ ستارگان ادبی دانشگاه و تاسیس نشریه اختصاصی کانون از مهمترین موارد فعالیتی است که در کارنامه خود دارد.
با کناره گیری رنجی به دلیل تاکید او بر اختصاص وقت و ان رژی بیشتر برای حضور و فعالیتش در نشریات دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان نماینده دانشگاههای شمالغرب کشور، مهدی اصغری عظمی دانشجوی رشته ارشد میکروب شناسی پزشکی که پیش تر در سالهای ۹۴ و ۹۵ سابقه دبیری همین کانون را برعهده داشت بار دیگر با رای شورای مرکزی این کانون به عنوان دبیر جدید انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.