چگونه مخ بزنیم و کسی را عاشق خود کنیم ؟

همه ما کسانی رو دوست داریم بعضی ها هم ما رو دوست دارند ولی حالا اگه یکی دوسمون نداشته باشه و یا انقدری که ما می خوایم ازمون خوشش نیاد، باید چه کار کنیم؟ هر کسی دوست داره که دیگران عاشقش باشند.
 

منبع این نوشته ها: منتخبی از تجارب شخصی برخی افراد یا گروهی از آنان و یا برخی از تحقیقات، آزمایشها و احتمالات بوده.

نکته: مطالب زیر به ترتیب عمق عاشقیت مرتب شده، پیشنهاد میشه از اول به سمت پایین خونده بشه چون در صورت مختلط خونده شدن احتمال سر در گم شدن خیلی زیاده.


چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

اگه کسی هنوز حس بدی نسبت به ما نداشته باشه خیلی راحت تر می تونید اون رو عاشق خودتون کنید.

۱٫ رعایت اعتدال در رابطه
اول از همه باید این نکته رعایت بشه که نباید بیش از حد به طرفتون نزدیک بشید و همش کنارش باشید. سعی کنید این رابطه رو معمولی جلوه بدید. حتما یه چیزی بوده که گفتن دوری و دوستی. همیشه بودن، باعث میشه حس قشنگ دلتنگی از بین بره و شما تکراری به نظر بیان البته زیاد دور بودن هم خوب نیست چون ممکنه کم کم از یاد برید و فراموش بشید.

۲٫ صمیمیت به مرور زمان
یکدفعه صمیمی نشید بلکه سعی کنید کم کم و به مرور زمان صمیمیت بیشتری پیدا کنید. صمیمیت بیش از حد باعث زدگی و خستگی طرفتون از شما میشه.

۳٫ داشتن آشنایی که با طرفتون نزدیکه
اگه یکی رو داشته باشید که به طرفتون نزدیک باشه خیلی خوبه. چون می تونید بوسیله اون اولا اطلاعات خوبی رو ازش بدست بیارید مثل: چیزهای مورد علاقه اش، حس اون نسبت به شما، کارهای روزمره اش و … و همچنین از اون می تونیم به عنوان یک انتقال دهنده اخبار از طرف خودتون استفاده کنید. به صورت زیر:
ازش بخواهید که وقتی با طرفتون هست در مورد شما و قابلیت هاتون و خوبی هاتون صحبت کنه البته همون اندازه که هستید یا دارید نه بیشتر چون دروغ می تونه اولین قدم برای تنفر از شما بشه.

۴٫ حقیقت گو باشید
همیشه سعی کنید آنچه هستید و آنچه می تونید در آینده باشید را بگویید نه بیشتر.
شاید با تعریف بیش از حد از خود در مورد کارهای آینده محبوبیتی کسب کنید اما این کار در آینده در صورت انجام ندادن می تونه از شما یک آدم بی دست و پا رو برای طرفتون تعریف کنه و در صورت انجام دادن سطح توقعات رو بالا ببره.

۵٫ در ابتدا در مورد کارهای روزانش صحبت کنید
کارهای روزانه طرفتون رو بدونید و در ابتدا در مورد اون ها باهاش حرف بزنید و صحبتتون رو پراکنده نکنید.

۶٫ تفاهم ها رو به زبون بیارید
چیزهای مورد علاقه طرفتون رو به صورتی بفهمید (البته بهتره اون نفهمه که می دونید) و از اونا استفاده کنید و یا در موردشون بپرسید. مثلا اگه فهمیدید طرفتون به آب پرتقال علاقه داره، از اون بپرسید: نظرت با خوردن یه لیوان آب پرتقال چیه؟ و یا می تونید بگید: من آب پرتقال خیلی دوست دارم تو چی؟ مطمئنا اون با شنیدن این حرف سر شوق میاد و میگه: چه تفاهمی!

۷٫ ازش به عنوان یک حلال مشکلات استفاده نکنید
هیچ وقت مشکلات خود رو به صورت آشکار بیان نکنید و بزارید شما برای اون یک تکیه گاه باشید. سعی کنید طوری باشید که از با شما بودن لذت ببره.

۸٫ به بهترین شکل حرف بزنید
درست و به آرامی حرف بزنید، شمرده و کوتاه. هرگز عصبانیت خود رو در صبحت کردنتون بروز ندید. اجازه حرف زدن به طرفتون رو بدید. سعی کنید شما سوال کننده باشید در حالی خود جواب سوال رو می دونید تا شاید وقتی جواب درستی نداشت احساس حقارت نکنه و شما به آرامی اون رو جبران کنید.

۹٫ لبخند بزنید و مهربان باشید
لبخند رو با خود داشته باشید و برای تایید صحبت های طرفتون حتما از بله به همراه لبخند استفاده کنید. به طرفتون بفهمونید از اینکه باهاش هستید لذت می برید. همچنین اصل مهم مهر و محبت باید تا همیشه پای بر جا باشه و هرگز فراموش نشه.

۱۰٫ ساده ولی زیبا و شیک باشید
سعی کنید چهرتون رو همیشه شاداب داشته باشید و هیچ وقت آشفته نباشید. لباس هایی که بهتون میاد و طرفتون هم خوشش میاد بپوشید. زیبایی رو به طوری ذاتی نشون بدید و از آرایش هایی که موجب زیبایی افراطی میشه استفاده نکنید چون ممکنه وقتی طرفتون شما رو در حالت عادی ببینه از شما دل سرد بشه.

۱۱٫ در مورد مسائلی مانند عشق حرف بزنید
در مکالمات از خودتون (شما و طرفتون) حرف بزنید، البته به اندازه. بعضی وقت ها در مورد عشق، دوست داشتن، حس قشنگ عاشق شدن و از این موارد به صورت سوال جوابی حرف بزنید و نظرش رو بدونید.

۱۲٫ پرسش های منفی تضمینی بپرسید
گاهی اوقات پرسیدن سوالاتی به صورت منفی که خودتون جوابش رو می دونید باعث میشه طرفتون عشقش رو نسبت به شما نشون بده. البته حتما باید خودتون قبل جوابش بدونید در جواب چه خواهد گفت. این تکنیک می تونه برای خیلی ها موثر باشه.
مثلا ازش بپرسید: تو از من بدت میاد، مگه نه؟ (البته اگه مطمئنید میگه نه، خیلیم دوست دارم، بپرسیدا) طرفتون چند ثانیه به فکر فرو میره و بعدش جواب مورد علاقتون رو بهتون میده و البته این سوال اون رو به این فکر فرو می بره که چرا همچین حرفی رو زد و از اون به بعد سعی میکنه عشقش رو نسبت به شما بیشتر نشون بده. (بیش از حد از این روش استفاده نکنید.)

۱۳٫ هدیه بدهید
به مناسبت های مختلف و یا بی دلیل به طرفتون کادو بدید. بهتره در ابتدا کادوهای بسیار گران بها خریداری نکنید چون این امر بی دلیل باعث بالا رفتن سطح توقع طرفتون میشه و اگر روزی شما به مناسبتی کادوی مورد علاقه اش رو که ممکن بسیار گران بها هم باشه تهیه نکنید موجب شده علاقه طرفتون بهتون صفر بشه. این به این معنی نیست که طرفتون به خاطر پول و یا کادوهاتون شما رو دوست داره بلکه خودتون این طوری بهش فهموندین و سطح توقع اون رو بیش از اندازه کردید.
هدیه ای بدید که بسیار مورد استفاده اش باشه تا هر وقت ازش استفاده میکنه به یاد شما بیوفته. شما هم ازش بپرسید که از اون کادو استفاده می کنه و یا ازش خوشش اومده.

۱۴٫ احترام بزارید
همیشه برای طرفتون احترام فوق العاده ای قائل شوید. هیچ گاه در مکالمتون دیگران رو ازش برتر جلوه ندید، هر چند در ظاهر شاید عکس العملی نداشته باشه اما در درون با خود هر لحظه به یاد حرفتون می افته و غصه می خوره که امکان کم رنگ شدن عشق و عقده شدن این موضوع هست.

۱۵٫ بدی هاش را هرگز بهش نگوید
به طرفتون بدی هاش رو به طور آشکار نگید بلکه سعی کنید اون رو حل کنید و یا بهش بفهمونین بدی هاش و مشکلاتش رو دوست دارید حل کنید.

۱۶٫ خوبی هاش رو براش تکرار کنید
هر فردی به طور ذاتی برخی خصوصیات رو داره که موجب برتری اون نسبت به بقیه میشه. مثلا اگه نقاشیش خوبه می تونید در مورد این موضوع پا فشاری بیشتری کنید و اون رو برای دارا بودن این خاصیت تحسین کنید. همچنین قابلیت های خودتون رو بهش نشون بدید تا احساس افتخار کنه.

۱۷٫ خودتون عاشق باشید
برای اینکه کسی عاشقتون باشد بهتره در ابتدا خود یک عاشق واقعی باشید و این رو بارها به طرفتون ثابت کنید.

۱۸٫ الگوی عشق برای خود داشته باشید
خود را باور داشته باشید. امیدوار به آینده و به خدایتان زیاد فکر کنید چون او خالق عشق است. اگه به یک عشق واقعی فکر می کنید خدا بهترین و بزرگترین عاشق است پس بهترین الگو در نزدیکی شماست.

۱۹٫ از عشقتون سو ء استفاده نکنید
نزارید عشقی که دوست دارید طرفتون بهتون داشته باشه باعث بشه اون چیزی رو از دست بده و یا بعدا پشیمون بشه. باهاش زیاد در مورد این موضوع حرف بزنید. بیش از خودتون به فکر اون باشید تا به این صورت عشق خودتون رو ثابت کنید.

۲۰٫ثابت کنید یک همدم خوب می تونید باشید
به طرفتون این اطمینان رو بدید که می تونه با شما درد و دل کنه و رازهای خودش رو بهتون بگه. باید بهش ثابت کنید بهترین مأمن اسرار و یا همدرد براش هستید. چون معمولا افراد رازهای دل و درد و دل هاشون رو به نزدیکانی که خیلی دوسشون دارند میگند پس از این طریق شما می تونید فرد مورد علاقه طرفتون باشید.

قدرت عشق رو باور داشته باشید که می تونه آدمی و زندگیش رو به کلی متحول کنه، پس عاشق باشید و دیگران رو عاشق کنید.

۹۶ Comments

Add a Comment
  1. دارم میرم پیشش امید وارم درست باشه

   1. داش ی جوجه برا منم بکش

 1. وای الان دارم میرم پیشش خیلی استرس دارم

  1. مهدی اصغری عظمی (معین تبریزی)

   امیدوارم که به هم برسید

 2. کسی میدونه چجوری بریم پیویش مثلا یه بحث رو باز کنیم و اینا من میترسم بد بشه 🙁

  1. ببین عزیزم برو ازش سوال بپرس برا مثال شما پسر خاله ای دوستم هستین ایا اونم جواب بده بعد بهش بگو این کلیپ رو دیدی یا این اهنگو شنیدی یا … بعد سر صحبت رو باز کن و چت کنید ولی مراقب باش که ناراحت نشه و عصبی نشه یا کلا بلاکت نکنه😐❤

  2. دقیقا کسی میدونه راهنمایی🥲😂

   1. یهش چرا نمیشه مستقسم گفت

  3. نترس منم عاشق یک نفر بودم تو اسکیت می خواستم بهش بگم دیگه از اون روز نیومد اسکیت😵😵😀

 3. چطور مخ کسیرو ک‌ حتی از دور ببینمتمون راشو کج میکنه بزنم

 4. ببین عزیزم برو ازش سوال بپرس برا مثال شما پسر خاله ای دوستم هستین ایا اونم جواب بده بعد بهش بگو این کلیپ رو دیدی یا این اهنگو شنیدی یا … بعد سر صحبت رو باز کن و چت کنید ولی مراقب باش که ناراحت نشه و عصبی نشه یا کلا بلاکت نکنه😐❤

  1. چطوری یک دختری که داخل کلاسمون هست مخشو بزنیم

   1. اگه تو ابتدایی هستی خیلی برات زوده
    اما اگر داخل دانشگاه هستی این سوالو دادی یعنی خاک بر سر بی عرضت کنم که بلد نیستی مخ کنی😂

    1. مگه جایی ابتدای مدرسه هست که دخت و پسر قاتی باشه😶

    2. به رفیقم گفتم برو مخ کراشمو بزن رفت شماره گرفت حرفم زدن بعد گفتم پرو بازی در بیار ازت بدش بیاد درآورد بعد کراشم بلاکش کرد هر موقع میبینمش یا در مورد رفیقم حرف می‌زنیم یادرس چه گهی بُخُرم

 5. من هرروز کراشمو میبینم خیلی دوستش دارم ولی نمیدونم چجور بهش بفهمونم که دوستش دارم باهم صحبت میکنیم خیلی هم باهم راحتیم ولی نمیئونم چیکار کنم که بفهمه😪😓

  1. دقیقااااا🥺🥺

  2. بگو روت کراشم

   1. خیلی دقیق و منطقی بدون ریزه کاری

    1. بابا یکی ترو خدا به من بگه میبینمش نگام میکنه برم سر صحبت واز کنم ولی استرس میگیرم

     1. من رو تیچر زبانم کراشم چه کنم 😐؟
      بعد ها مغروره نمیشه رفت بهش اینارو گفت
      راهنمایی پلیز

   2. خدایا به امید تو

 6. پدرام_تنها 2

  حیف شد… نتونستم😊
  حتی خودمو گاییدم اما نشد
  اونم منو دوست داشت، اما فهمیدم پای یکی دیگه در میونه😊💔
  زندگیم به خاک رفته😊💔
  قلبم بدجوری شکسته دیگه هیچوقت ادم سابق نمیشم…
  بازم بخاطر زحمتتون ممنون
  روی ما عمل نکرد😊💔

  دمتون گرم—-
  اینم زدم بیاد هستی😊💔

  1. اخی ایشالا بهم میرسید

  2. حرفای دلمو زدی….. 😭💔

  3. اگه دخدری بودی دلداریت مدادم ولی خا نیسی🚶🏽‍♂️⚰️

 7. مخ زنی به همین راحتیا هم نیس
  اول اینکه باید ببینی اصن طرف ت رو به عنوانه چی میبینه
  اینکه اگ حتی باهاش صمیمی باشی یا همیشه ببینیش با گفتن ابرازه احساساتت گند نزنی به همون رابطه ساده ای ک داشتی
  سعی کن وقتی پیشه اونی بیشتر به خودت برسی قطعا یکی از چیزایی ک اول توجه آدما رو جلب میکنه ظاهرا اون طرفه!

  1. واقعا اگه انقدر فکررو تو امتحان میکردی یه چیزی میشدی

 8. سلام. من یه کراش دارم، یه خیلی خیلی دوسش دارم، اون توی باشگاهی که میرم هست. ولی اصلا باهم حرف نمی‌زنیم حتی تو باشگاه هم فقط چند وقت پیش واسه تبریک تولدم استوری گذاشت. نمیدونم باید چیکار کنم که صمیمی بشیم 😔
  حتی شمارشم دارم ولی نمی تونم بهش پیام بدم اینجوری یهویی و نمی دونم باید چی بگم

  1. تولدت رو تبریک گفت استوری گذاشت؟

  2. تولدت رو تبریک گفت استوری گذاشت؟ جوابمو بده کمکت کنم

   1. منم اینجوریم با هم چتم کردیم خیلیم دوسش دارم تو باشگاهمونه بعد نمیدونم 😂😭

 9. سلام
  منم یه کراش دارم، ولی روم نمیشه بهش بگم باید چکار کنم
  لطفا راهنمایی کنین🙏🙏

  1. منم یه کراش دارم هردومون ۱۶سالمونه ولی هرمان یه بار می‌بینمش شایدم کم نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم دختر خوبیه

  2. 𝓐𝓡𝓐𝓢𝓗

   دقیقاً

 10. من رو یکی کراش زدم ولی اون نمی دونه لطفا راهی به من نشان دهید ممنون میشم

  1. سلام اسمش میتونی بگی

   1. بیکار آلاف

    خیلی لاشی هستی داداش🤣🤣♥️

 11. من رو استادم کراش زدم چ کنم🥺🥺🥺🥺 موضوع اینجاس استاد من نیست،یکی از اساتید بخشه ، چطو برم باهاش ارتباط بگیرم اخه🤐🤐🤐رشتشم با من فرق میکنه

  1. درکت می کنم
   برو ازش سوال بپرس

 12. دوستان برین طرفش و بهش بگین (خانوم شما پاییز هستین اخه برگ هام ریخت)بعد بهش یه گل بدین اما مراقب باشید که زنی به این راحتی نیست حرف دلتون رو بزنید

 13. من رفتم بهش گفتم و اونم فقط با ۲سال اختلاف سنی قبول نکردو گف ک سنمون ب هم نمیخوره… دلم خیلی شکسته و نمیتونم از ذهنم بیرونش کنم….. میشه راه حل بدین😕💔

 14. سلام من چن وقتیه عاشقه دختر همسایمون شدم نمیدونم چیکار کنم هرروز دارم عاشق تر میشم اگه کسی کاری میتونه بکنه بگه😔🖤🕘

 15. جرأت ندارم یه همچین چیزی رو شروع کنم ولی اون بهم نزدیکه یا سعی میکنه بم نزدیک بشه تقریبا ازش میترسم میخواد پیشم بشینه میخواد بهم نزدیک بشه من از هر راهی فرار میکنم چجوری ترسم بریزه اینو بگید لطفا

  1. تو چندسالته اون چندسالشه؟

 16. حاجی وضع شما از من بدتره که والا ۱۷ سال سن دارم ولی حتا یه دختر هم به من پا ندادا …. تو زندگی بخدا کلافه شدم انقد …. 😂😂😂🤦‍♂️

  1. چرا آخه 😂

  2. 😂😂😂😂😂

 17. هیچ موقع بخاطر خجالتی بودنم نتونستم حرف دلمو بهش بزنم شما اینجوری نیاشید

 18. بعضی وقتا شبیه من یه جمله زندگیت رو به کل عوض میکنه

 19. من عاشق دختر عمم شدم از بچه گی تابه حال خیلی به هم نزدیک بودیم ۴ سال اختلاف سن دارم من بزرگترم از بچه گی خیلی باهم بازی میکردیم خیلی میخندیدیم و حالا تصمیم گرفتم بهش بگم که دوستش دارم راهنمایی کنید چطوری بهش بگم بنظرم جوابش بله باشه ولی چی بگم روم نمیشه راهنمایی کنید ❤️❤️

  1. عه چقد جالب منم ی پسردایی دارم مث خودتون🙂😂✨️
   تازه چهار سالم‌ تفاوت‌ داریممم‌
   هیچی‌ برو بهش بگو
   شاید واقعا منتظرت باشه:)

  2. برو بهش اعتراف کن اگه قبولت کرد که خیلی هم خوب اگه نکرد هم بگو داشتی با دوستات ( یا هر کسی که تو فامیل هس ) جرعت حقیقت بازی می کردی من خودم از این روش رو پسری که دوسش داشتم استفاده کردم جواب داد

 20. چند دقیقه نگاهش کنین و چشمک بزنین😕

  1. دادا خودت جواب گرفتی؟😂

 21. سلام من با اتوبوس از مدرسه بر میگردم یه پسر تو اتوبوس یه کاری کرد که خیلی عصبانی شدم از پسر متنفر بودم می خواستم سر به تنش نباشه ولی الان فهمیدم که روش کراش ام و مدرسه داره تموم میشه دیگه نمی بینمش بنظرتون باید چیکار کنم

 22. یه کی به داد من برسه من هم کلاسیمو دوست دارم هر کاری میکنم بفهمه نمی‌فهمه کلا پا نمی‌ده خواهشاً راهنماییم کنید

  1. بیا من هستم 😁

 23. من هی میخوام با یکی رل بزنم یا رل داره یا دوسم نداره یا مسخره میکنه چکار کنم

  1. مهدی اصغری عظمی (معین تبریزی)

   دیگه دل نبند ))))؛؛

 24. اعوذبالله منم شیطان رجیم

  من هر پسر بنده خدایی که بهم نزدیک شد رو یک کاری کردم که هر شب گریه کنه اگه شما هم عاشق همچین دختر هایی شدین ک دیه …😂😂😂😂😂

 25. خطاب به پسران و مردان گرامی: فقط هر کاری میکنید اصلا تریپ مودب و محجوب برندارید. چون تجربه سالها به من ثابت کرده زنها و دخترها اصلا از آقایون مودب و موقر و حرف شنو خوششون نمیاد. توی دانشگاه که بودیم پنج شش تا پسر بودند که سر به زیر و خجالتی و اتفاقا از خانواده های اصیل و درست حسابی بودند جالبه که هیچ دختری توی دانشگاه سمت این بنده خداها نیومد. حتی من به وضوح میدیدم بین خودشون اینا رو مسخره میکردند. برعکس از اونور، همین دخترهایی که اصلا محل این بچه مثبت ها نمیذاشتند کشته مرده و عاشق سینه چاک چند تا دانشجوی لات و بد دهن و قلدر بودند. یارو پسره قیافه اش به اوباش بیشتر میخورد با خالکوبی روی گردنش و حرف زدنش هم لات منش و خیلی هم با پررویی بود اونوقت چهار تا دختر خوشگل دانشگاه سر این داشتند با هم دعوا میکردند. اینه که، وقت خودتونو تلف نکنید. اینکه زنی سمت شما بیاد یا نه، هیچگونه ربطی به ادب و تواضع و وقار و سنگینی و با محبت صحبت کردن و اینچیزا نداره. دخترهای ایرانی از اونجاییکه ذاتا کمبود اعتماد به نفس دارند دوست دارند با مردی باشند که بهشون زور بگه و حتی تحقیرشون کنه. امتحانش مجانیه، شما یه دختر رو یه مدت بهش بی محلی کنید و اصلا تحویلش نگیرید خواهید دید میفته دنبالتون. اما کافیه بهش نزدیک بشید و حرفهای پر مهر و محبت بزنید و به قول خودمون دنبالش موس موس کنید، از شما زده و متنفر میشه. عین قانون فیزیکه. رد خور نداره.

  1. دقیقا درسته ومتاسفانه تحلیل و علت هم کاملا واقعیه

 26. سلام. من و دختره همدیگرو دوست داریم. شماره هامونو داریم ولی نمیدونم چه طوری برم بهش پیام بدم. خیلی دوسش دارم احساس میکنم کاری از دستم بر نمیاد. ولی باید یه راهی باشه دیگه اگه کسی در مورد این موضوع نظری داره بگه. ولی بگم دختررو خیلی دوسش دارم

 27. منم رو پسر خالم کراشم
  ولی اون رل داره😔
  چیکار کنم بش برسم

 28. سلام بچا من رو یکی تو سالن فوتبال روش کراش زدم حرف نمیزنیم راهی هست بشه باهاش دوس بشم؟

 29. من روی یه پسر کراش دارم خیلی پسر لاشیع ولی خو یجورایی پسر خوبی ام هست نه لاته نه چیزی فقط هول دختره
  به دوستام هم پا داده ولی من خیلی دوسش دارم اون از من خوشش نیومد ولی خو بدش هم نمیاد واسش دستبند میبافم فردا میخام بهش بدم عاشق اینجور دستبنداعه امیدوارم اونم روم کراش بزنه و این روشا جواب بده

 30. من ی کراش دارم ولی نمیدونم دوسم داره یا ن شمارشم دارم ولی نمیدونن چجوری بش بگم ک روت کراشم دوست دارم اخ جالب اینجاس اسمشم نمیدونم 🥲😐😂😂
  راهنمایی پلیز؟

 31. من همه اینا رو انجام داده بودم قبل این که این سایتو ببینم ولی جواب نگرفتم🥲😐

 32. اوک،ولی حیف من فرصت هامو از دست میدم😐

 33. منم نمیتونم رل بزنم میترسم

 34. من تو مدرسه روی یکی کراش زدم خیلی خوبه و مهربونه امروز بغلش کردم و اسمشو ازش پرسیدم تایپامونم بهم میخورد ولی میترسم بهش بگم یهو قهر کنه یا ولم کنه

 35. سلام و عرض ادب من MRMAN هستم و از دختر همسایمون خیلی خوشم میاد بش گفتم که عاشقشم اون گفت چند روز دیگه جوابتو میگیری هر روز هی همینطور بیشتر عاشقش میشم کسی میتونه بگه من چجوری دلشو به دست بیارم؟؟؟

 36. هیچ راهی نداره که بدون حرف زدن مخشو بزنم؟TT مثلا کمکش کنم و چمیدونم یچیز غیر مستقیم

 37. داشتم راهکار هارو انجام میدادم که دیدم داره ازم عکس میگیره:)

 38. اوفف بابا من از نه سالگی رو یه خری کراش بودم هنوزم کراشم

 39. میشه کسی بهم بگه چه جوری کسیو که عاشقشم ولی اون بخاطر نبودن اعتماد بهم ولم کرده رو کاری کنم برگرده نمیخام ولش کنم؟

 40. سلام مچکرم از راهنماییتون
  ولی مشکل من اینا نیس
  ینی گا…..دم تو هرچی رابطه ست..
  با هر کی بودم بعد چند وقت خودم کات میکردم
  خیلی هم با هم خوب بودیم …
  راهنمایی کنید 😰☺
  یع سینگل بدبخت

 41. میدونم مشکل از منه😂😒

 42. من عاشق پسر خالم شدم امیدوارم این جواب بده😂

 43. سلام من تو مکانیکی کارمیکنم عاشق دختر صاحب کارم شدم خیلی دوسش دارم وقتی میبینمش از خجالت خودمو سرگرم میکنم میترسم بهش بگم چیکار کنم؟؟🙏🙏

  1. ای وای چه موقعیت سختی .اگه بگی دخترشو دوس داری فکر بد راجع بهت میکنن و میگن رو دخترمون نظر بد داشتی و اگه هم نگی دلت اذیتت میکنه و الان درکت میکنم بین عقل و احساست موندی

 44. من دختر داییم رو دوست دارم ولی اون میگه با دختر رل میخوام بزنم من موندم که چه جوری بهش بفهمونم دوستی با دختر رل حساب نمیشه.
  یکی بیاد بگه چخ جوری مخش رو بزنم

  1. به سادگی فقط یه سنگ لازم داری بردار بزن تو مخش 😂😂😂

 45. اقا‌ اینا اصلا جواب نمیده برین به کراشتون اعتراف کنین اگه قبولتون کرد که هیچی اگه نکرد هم بگید داشتم با دوستام جرعت حقیقت بازی می کردم تموم ! دیگه نمی خواد که انقد لقمه رو دور سرتون بچرخونین 😐

 46. سلام‌ من رو هرکی کراش میزنم بهشم میگم ولی میگه قصد رل زدن ندارم خوشم نمیاد، مخ کنیم هم قویه ولی خودمم دوس دارم اون دلش باشه الان نمی‌دونم چجور راضیش کنم باهام باشه راهنمایی🚶

 47. سلام‌‌‌‌‌به همه ‌به نظر‌من‌اگه واقعا‌طرفو دوسش داشته باشین ‌خودتون‌ از‌نگاهش‌ میفهمین که‌اونم ‌دوستون‌داره یا‌نه‌‌ و‌یه‌ چیز دیگه اگه عاشق کسی هستین یکم بهش بی توجهی کنید یعنی مثل چسب نچسبین بهش (به خصوص دخترا)اینجوری نه تنها عاشقتون نمیشه بلکه ازتون زده میشه والا ادم باید یکم مغرور باشه چون شما تا حالا دیدین به کسی که مهربونه بگن جذاب؟؟؟البته که نه ولی به پسر یا دختر مغرور میگن جذاب اینو همیشه یادتو باشه دوستان…خب دیگه تا کامنت بعدی بوس بوس😜🙃

 48. هیچ حال منو نداره ۱۷ سالمه یک دخترم توی زندگیم نبوده و دارم نابود میشم و هرکاری میکنم نمیتونم از این کابوس مزخرف بیام بیرون چون کسب حتی حاضر نیست به حرفام گوش کنه.

  1. 😐😐۱۷سالته بعد چون دختری تو زندگیت نیس نابود میشی؟؟؟؟بابا تو دیگه کی هستی 😆🤦‍♀️اتیشت خیلی تنده به خدا طرف سی سالشه هنوز زن نداره ولی مثل تو افسرده نی…درضمن رل داشتن چیز خاصی نداره همش به هم میگن سلام نفسم -خوبی عشقم-صبح بخیر جیگرم ‌‌…صبح توام بخیر روده جون😂😂😂البته اینا(عشقم نفسم و…)همش دورغه اگه پاش بیوفته و یکی دیگه رو پیدا کنه که از تو باحال تر باشه دیگه بهت محل سگ هم نمیده اینم بگم عشق های امروزی اینجوری شده هاا (البته نه همشون)خب دیدی که رل هم چیز خوبی نداره پس سینگلی رو عشقه😜

 49. من مدتیه عاشق یه دختر خیلی خیلی درسخون شدم که فقط فکرش تو درس و مشق بوده و امسال پزشکی قبول شده . به نظرتون دخترای درسخون هم به فکر ازدواجن یا فقط درس تو اولویتشونه ؟ چجوری بهش بگم دوسش دارم ؟ خودمم دکترم

  1. اره چرا نباشه درسته درسخونه اما دلیل نمیشه که به ازدواج فک نکنه توام که بیکار و الاف نیستی به گفته ی خودت دکتری تو برو جلو بهش بگو دوسش داری اگه ازت خوشش بیاد قبول میکنه

 50. من روی یه دختره کراش زدم بدم زدم😂
  بعد یه پسره هس که بچه لاته و اونم از اون دختر خوشش میاد الان من موندم بین اون دختر و مردن کدوم رو انتخاب کنم😂
  اگه راهنمایی چیزی دارید به من بگین از این وضعیت در بیام

  1. 😐😐😐وااا مردن چیه مگه آدم کشتن به آسونیه یکم جرعت داشته باش بابا مثلا مردییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *